“Kulübün askerleriyiz” diyen Mert Hakan’dan yeni imza yorumu: Aradı ve…

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe’de forma giyen Mert Hakan Yandaş, basın mensupları ile bir araya geldi. 

Jose Mourinho’nun kendilerine inanılmaz antrenmanlar yaptırdığını ifade eden Mert Hakan Yandaş, “Bizim için yoğun geçen bir dönem. Sert başladı ve sert geçiyor. Takımlar sezon içinde, bu kampların meyvesini yer. Jose Mourinho’nun idmanları biraz yorucu ama keyifli geçiyor. Yeni sezon Fenerbahçemize inşallah hayırlı olur. Takım hiç ara vermemiş gibi devam ediyor. Herhalde herkes tatilde çalışmış. Bundan hocanın da etkisi olabilir.” dedi. 

“Biz kulübün askerleriyiz”

Fenerbahçe kaptanı, “Jose Mourinho ile çalışmak herkese nasip olmaz. Benim için de büyük şans. İki yıl daha Fenerbahçe’ye hizmet edeceğim. Takımda herkesi isim isim bilerek buraya gelmiş, herkese çok yakın. Komutan olayınca gelirsek, o bizim komutanımız. O ne derse, onu yapacağız. Talihsiz sakatlıklar yaşadım. Geçen sezon iyi oynadım ve takıma iyi katkı verdim. Komutan konusu, taraftarların teveccühü. Bizlerin komutanı hocalarımız. Biz kulübün askerleriyiz. 1 dakika, 10 dakika… Ne kadar süre gelirse en iyisini yapmak için varım. Bu sezon daha da çok oynamak istiyorum. Takıma yaptığım katkıyı herkes görecek. Bize karşı olan herkesle mücadele edeceğim.” ifadelerini kullandı. 

“Yeni sözleşme için Ali Koç aradı”

Yeni sözleşmeye imza atma sürecinden de bahseden Yandaş, “Ali Koç aradı ve beni iki yılda Fenerbahçe’de görmek istediğini söyledi. Ben de hemen kabul ettim.” dedi. 

“İnşallah Şampiyonlar Ligi’ne kalırız.” diyen tecrübeli oyuncu, takım arkadaşı Cengiz Ünder’in de çok hazır durumda sezon öncesi hazırlıklarına geldiğini ifade etti. 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x